Szukaj

Archive for Kwiecień, 2020

PostHeaderIcon informacja

Wsparcie w czasie pandemii

Drodzy rodzice!
W ostatnim czasie znaleźliście się Państwo w niełatwej sytuacji, która wymaga od Was wiele cierpliwości, poświęceń i pogodzenia obowiązków domowych i zawodowych.  Chcąc wyjść Państwu naprzeciw, pragniemy przypomnieć, że macie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Gdybyście mieli Państwo potrzebę rozmowy w sprawach dotyczących Waszych dzieci zachęcamy do kontaktu z nami, szczególnie w sprawach dla Państwa trudnych i wymagających wsparcia, porady, konsultacji. Jesteśmy dostępne poprzez komunikator na i-dzienniku oraz kontakt mailowy i telefoniczny (nasze numery telefonu mogą Państwo uzyskać po wcześniejszym kontakcie z nami za pomocą poczty elektronicznej lub i-dziennika).
Nasze adresy mailowe:
Pedagog – izabelajas@sp12.kalisz.pl
Psycholog – martawie@sp12.kalisz.pl
Pozdrawiamy serdecznie. Życzymy dużo siły i wytrwałości.

Pedagog szkolny Izabela Jaśkiewicz,
psycholog szkolny Marta Wiewiórowska

Kochani uczniowie!
Od dłuższego czasu nie możemy się z Wami zobaczyć, porozmawiać, zapytać, co u Was? ….. I nie ukrywamy, że brakuje nam tych spotkań z Wami. Nadal pozostajemy do Waszej dyspozycji.  Zachęcamy do kontaktu z nami przez i-dziennik lub za pośrednictwem maila. Na wszystkie Wasze wiadomości z przyjemnością odpowiemy. A w razie potrzeby skontaktujemy się telefonicznie. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu, niestety na razie nie jest to możliwe. Gdybyście potrzebowali pomocy, mieli pytania, lub problem prosimy o przesyłanie informacji w formie elektronicznej.
Nasze adresy mailowe:
Pedagog – izabelajas@sp12.kalisz.pl
Psycholog – martawie@sp12.kalisz.pl

Poniżej podajemy ogólnopolskie telefony zaufania, gdzie możecie dzwonić po porady i pomoc.

Pozdrawiamy Was serdecznie, trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie .

Pedagog szkolny Izabela Jaśkiewicz,
psycholog szkolny Marta Wiewiórowska

PostHeaderIcon UWAGA

Nowy sposób logowania do idziennika

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
pojawiają się problemy z logowaniem do idziennika. Na ekranach komputerów/tabletów pojawiają się komunikaty o wygaśnięciu ważności hasła. Trudności leżą po stronie firmy Progman, ale staramy się je pokonać.

Poniżej pokazujemy, jak powinno przebiegać nowe logowanie.
W miejscu adresu e-mail wpisujemy adres szkoły sp12@um.kalisz.pl,
następnie wpisujemy hasło, którego do tej pory używaliśmy do logowania. W miejsce nowego hasła wpisujemy nowe (wymyślone, a jednocześnie pamiętajmy o jego zapisaniu w jakimś notatniku, bo pamięć bywa ulotna) i to samo nowe hasło powtarzamy w ostatniej linijce. Na zakończenie przeprowadzonego procesu wciskamy przycisk ZMIEŃ.

UWAGA!
Jeżeli ktoś z Państwa miał hasło zapamiętane na komputerze, musi wykasować kropki, które pojawią się automatycznie w miejscu nowego hasła i wpisać tam nowe hasło.

PostHeaderIcon ważna informacja

Szkolne stypendia socjalne

23 kwietnia 2020 r. rodzicom uczniów, którzy otrzymali szkolne stypendium socjalne, zostały przesłane, za  pomocą komunikatora na i-dzienniku, ważne informacje i oświadczenia dotyczące stypendium. Gdyby któryś z wnioskodawców nie otrzymał ww. wiadomości (np. z powodu braku możliwości dostępu do swojego konta na i-dzienniku) powinien jak najszybciej skontaktować się z sekretariatem szkoły
nr tel. 62 7574807.

Pedagog szkolny

PostHeaderIcon informacja

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju oraz decyzją o czasowym zamknięciu szkół gabinet pielęgniarki szkolnej również jest nieczynny aż do odwołania.
Wszelkie pytania proszę kierować przez sekretariat szkoły.

PostHeaderIcon informacja

Nabór uzupełniający

Poniżej publikujemy linki do stron, na których będziecie mogli Państwo utworzyć nowy wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy lub oddziału przedszkolnego.

https://uzupelniajaca-przedszkola-kalisz.nabory.pl/

https://uzupelniajaca-sp-kalisz.nabory.pl/

PostHeaderIcon ogłoszenie

Pomoc psychologiczna w czasie pandemii

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia w postaci specjalistycznych konsultacji telefonicznych  w sytuacji kryzysu psychicznego związanego z epidemią COVID-19. Pomoc skierowana jest do wszystkich mieszkańców Miasta Kalisza.
Dyżury telefoniczne pełnią specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Kaliszu.
Wsparcie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz.: 08.00-20.00 jednocześnie pod trzema numerami telefonów:

797-702-493
797-702-489
601-330-586

oraz w czasie WEEKENDU pod numerami telefonów:

797-702-493 – sobota, 18 kwietnia, w godz. 08.00-20.00
797-702-489 – niedziela, 19 kwietnia, w godz. 08.00-20.00

PostHeaderIcon informacja

Stołówka znów otwarta i wydaje obiady

Szanowni Rodzice,
informujemy, że stołówka szkolna wznowiła swoja działalność i wydaje posiłki tak jak poprzednio tzn. przy Szkole Podstawowej nr 16 (wejście od ul. Czaszkowskiej) w godz. 11.00-14.00.
Posiłki będą wręczane w bezpłatnych jednorazowych pojemnikach, prosimy tylko o przynoszenie własnych toreb do zapakowania pojemników.
Przypominamy, że istnieje możliwość kontaktu z właścicielem firmy obsługującej stołówkę szkolną w celu wcześniejszego poinformowania o odbiorze posiłku w danym dniu. W przypadku większej ilości zgłoszeń w konkretnym dniu – możliwość dowozu zestawów z posiłkami do SP12.
Kontakt do p. Roberta – 502-421-095  

PostHeaderIcon informacja dla rodziców

Lista dzieci przyjętych

Poniżej publikujemy listy dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego oraz kl. I w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu.

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I

Rekrutacja uzupełniająca

Jednocześnie informujemy, że rekrutacja uzupełniająca odbędzie się wyłącznie w formie elektronicznej. W tej rekrutacji biorą udział wyłącznie placówki, w których są wolne miejsca zgodnie z liczebnością klas określoną przez Wydział Edukacji w Kaliszu. Rodzice będą wypełniać wniosek na stronie naboru, a szkoły będą weryfikować wnioski wypełnione wyłącznie w formie elektronicznej.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości placówka oświatowa skontaktuje się z rodzicem telefonicznie.

PostHeaderIcon

Wiosenna przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.
W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Dziennik – logowanie
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility