Szukaj
Archiwum

You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for kwiecień, 2020.

Archive for kwiecień, 2020

PostHeaderIcon informacja

Wsparcie w czasie pandemii

Drodzy rodzice!
W ostatnim czasie znaleźliście się Państwo w niełatwej sytuacji, która wymaga od Was wiele cierpliwości, poświęceń i pogodzenia obowiązków domowych i zawodowych.  Chcąc wyjść Państwu naprzeciw, pragniemy przypomnieć, że macie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Gdybyście mieli Państwo potrzebę rozmowy w sprawach dotyczących Waszych dzieci zachęcamy do kontaktu z nami, szczególnie w sprawach dla Państwa trudnych i wymagających wsparcia, porady, konsultacji. Jesteśmy dostępne poprzez komunikator na i-dzienniku oraz kontakt mailowy i telefoniczny (nasze numery telefonu mogą Państwo uzyskać po wcześniejszym kontakcie z nami za pomocą poczty elektronicznej lub i-dziennika).
Nasze adresy mailowe:
Pedagog – izabelajas@sp12.kalisz.pl
Psycholog – martawie@sp12.kalisz.pl
Pozdrawiamy serdecznie. Życzymy dużo siły i wytrwałości.

Pedagog szkolny Izabela Jaśkiewicz,
psycholog szkolny Marta Wiewiórowska

Kochani uczniowie!
Od dłuższego czasu nie możemy się z Wami zobaczyć, porozmawiać, zapytać, co u Was? ….. I nie ukrywamy, że brakuje nam tych spotkań z Wami. Nadal pozostajemy do Waszej dyspozycji.  Zachęcamy do kontaktu z nami przez i-dziennik lub za pośrednictwem maila. Na wszystkie Wasze wiadomości z przyjemnością odpowiemy. A w razie potrzeby skontaktujemy się telefonicznie. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu, niestety na razie nie jest to możliwe. Gdybyście potrzebowali pomocy, mieli pytania, lub problem prosimy o przesyłanie informacji w formie elektronicznej.
Nasze adresy mailowe:
Pedagog – izabelajas@sp12.kalisz.pl
Psycholog – martawie@sp12.kalisz.pl

Poniżej podajemy ogólnopolskie telefony zaufania, gdzie możecie dzwonić po porady i pomoc.

Pozdrawiamy Was serdecznie, trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie .

Pedagog szkolny Izabela Jaśkiewicz,
psycholog szkolny Marta Wiewiórowska

PostHeaderIcon UWAGA

Nowy sposób logowania do idziennika

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
pojawiają się problemy z logowaniem do idziennika. Na ekranach komputerów/tabletów pojawiają się komunikaty o wygaśnięciu ważności hasła. Trudności leżą po stronie firmy Progman, ale staramy się je pokonać.

Poniżej pokazujemy, jak powinno przebiegać nowe logowanie.
W miejscu adresu e-mail wpisujemy adres szkoły sp12@um.kalisz.pl,
następnie wpisujemy hasło, którego do tej pory używaliśmy do logowania. W miejsce nowego hasła wpisujemy nowe (wymyślone, a jednocześnie pamiętajmy o jego zapisaniu w jakimś notatniku, bo pamięć bywa ulotna) i to samo nowe hasło powtarzamy w ostatniej linijce. Na zakończenie przeprowadzonego procesu wciskamy przycisk ZMIEŃ.

UWAGA!
Jeżeli ktoś z Państwa miał hasło zapamiętane na komputerze, musi wykasować kropki, które pojawią się automatycznie w miejscu nowego hasła i wpisać tam nowe hasło.

PostHeaderIcon ważna informacja

Szkolne stypendia socjalne

23 kwietnia 2020 r. rodzicom uczniów, którzy otrzymali szkolne stypendium socjalne, zostały przesłane, za  pomocą komunikatora na i-dzienniku, ważne informacje i oświadczenia dotyczące stypendium. Gdyby któryś z wnioskodawców nie otrzymał ww. wiadomości (np. z powodu braku możliwości dostępu do swojego konta na i-dzienniku) powinien jak najszybciej skontaktować się z sekretariatem szkoły
nr tel. 62 7574807.

Pedagog szkolny

PostHeaderIcon informacja

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju oraz decyzją o czasowym zamknięciu szkół gabinet pielęgniarki szkolnej również jest nieczynny aż do odwołania.
Wszelkie pytania proszę kierować przez sekretariat szkoły.

PostHeaderIcon ogłoszenie

Pomoc psychologiczna w czasie pandemii

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia w postaci specjalistycznych konsultacji telefonicznych  w sytuacji kryzysu psychicznego związanego z epidemią COVID-19. Pomoc skierowana jest do wszystkich mieszkańców Miasta Kalisza.
Dyżury telefoniczne pełnią specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Kaliszu.
Wsparcie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz.: 08.00-20.00 jednocześnie pod trzema numerami telefonów:

797-702-493
797-702-489
601-330-586

oraz w czasie WEEKENDU pod numerami telefonów:

797-702-493 – sobota, 18 kwietnia, w godz. 08.00-20.00
797-702-489 – niedziela, 19 kwietnia, w godz. 08.00-20.00

PostHeaderIcon informacja

Stołówka znów otwarta i wydaje obiady

Szanowni Rodzice,
informujemy, że stołówka szkolna wznowiła swoja działalność i wydaje posiłki tak jak poprzednio tzn. przy Szkole Podstawowej nr 16 (wejście od ul. Czaszkowskiej) w godz. 11.00-14.00.
Posiłki będą wręczane w bezpłatnych jednorazowych pojemnikach, prosimy tylko o przynoszenie własnych toreb do zapakowania pojemników.
Przypominamy, że istnieje możliwość kontaktu z właścicielem firmy obsługującej stołówkę szkolną w celu wcześniejszego poinformowania o odbiorze posiłku w danym dniu. W przypadku większej ilości zgłoszeń w konkretnym dniu – możliwość dowozu zestawów z posiłkami do SP12.
Kontakt do p. Roberta – 502-421-095  

PostHeaderIcon informacja dla rodziców

Lista dzieci przyjętych

Poniżej publikujemy listy dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego oraz kl. I w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu.

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I

Rekrutacja uzupełniająca

Jednocześnie informujemy, że rekrutacja uzupełniająca odbędzie się wyłącznie w formie elektronicznej. W tej rekrutacji biorą udział wyłącznie placówki, w których są wolne miejsca zgodnie z liczebnością klas określoną przez Wydział Edukacji w Kaliszu. Rodzice będą wypełniać wniosek na stronie naboru, a szkoły będą weryfikować wnioski wypełnione wyłącznie w formie elektronicznej.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości placówka oświatowa skontaktuje się z rodzicem telefonicznie.

PostHeaderIcon

Wiosenna przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.
W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility