Archive for the ‘Bez kategorii’ Category

PostHeaderIcon apel

Bezpieczne ferie
11.01.2019 w naszej szkole odbyły się apele dla uczniów klas 0-3 i 4-8. Ich głównym tematem było przedstawienie uczniom zasad bezpiecznego spędzania ferii zimowych. Udanych ferii i do zobaczenia za dwa tygodnie.


PostHeaderIcon WOŚP

Szkolna zbiórka na rzecz WOŚP
Nasza szkolna społeczność przez trzy dni grała na rzecz WOŚP i chorych dzieci. W ten sposób dołożyliśmy swoją cegiełkę na ten szczytny cel, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

PostHeaderIcon informacja

Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II
na II okres roku szkolnego 2018/2019

Informujemy, że do 11 stycznia 2019r. rodzice uczniów mogą składać wnioski o przyznanie Stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2018/2019.
O stypendium może ubiegać się uczeń:
 uczęszczający do klas 4-8
 zamieszkały i zameldowany na pobyt stały na terenie miasta Kalisza
 osiągający dobre lub bardzo dobre wyniki w nauce – średnia ocen dla ucznia klas IV – VI – minimum 5,2, dla ucznia klas VII i VIII – minimum 4,8,
 w którego rodzinie dochód wynosi do 1.000,00 zł netto na członka rodziny
 który uzyskał wyjątkowe osiągnięcia (potwierdzone pisemnie przez szkołę)
 który cechuje się wzorową postawą społeczną, patriotyczną (potwierdzona odpowiednimi opiniami lub dokumentami).
Z wnioskiem o przyznanie stypendium występuje rodzic lub opiekun prawny zamieszkały i zameldowany wspólnie z uczniem.
Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły lub u pedagoga szkolnego.
Wnioski należy składać u pedagoga szkolnego w terminie do 11.01.2019r.
W załącznikach znajdują się regulamin, wniosek, oraz zasady weryfikacji dochodu.

Regulamin styp Św. JPII

wniosek – drukować dwustronnie

zasady weryfikacji dochodów na I 2019

PostHeaderIcon relacja

Przedstawienie jasełkowe
21 grudnia uczniowie klas 1-8 mieli okazję obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów klasy 4c oraz chór szkolny. Po przedstawieniu pani wicedyrektor Jadwiga Haraś życzyła wszystkim uczniom zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a panie Krystyna Witasiak i Katarzyna Lasek wręczyły dyplom Adriannie Świderskiej z kl. 4b za zajęcie I miejsca konkursie plastycznym ozdób świątecznych.
Jedną z form przygotowań do zbliżających się świąt było wykonanie kart bożonarodzeniowych na lekcjach plastyki.

PostHeaderIcon kiermasz

Kiermasz bożonarodzeniowy
Podobnie jak w latach poprzednich tuż przed przerwą świąteczną w naszej szkole zorganizowany został kiermasz ozdób świątecznych. Organizatorem przedsięwzięcia była Rada Rodziców, a wszystkie dekoracje zostały wykonane przez uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli.
Stoisko bożonarodzeniowe cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przygotowane ozdoby były kupowane na prezenty dla najbliższych i znajomych na zbliżające się święta.
Fundusze zebrane podczas kiermaszu Rada Rodziców przeznaczy na nagrody i inne potrzeby uczniów naszej szkoły.

PostHeaderIcon życzenia

Życzenia bożonarodzeniowy

PostHeaderIcon informacja

Przerwa świąteczna
24 grudnia 2018r.- Wigilia Bożego Narodzenia – dzień wolny od zajęć dydaktycznych, w tym dniu zajęcia opiekuńczo–wychowawcze zapewnia świetlica szkolna w godz. 6.30-12.30. Deklaracje dotyczące przychodzenia dzieci w dni wolne od nauki prosimy składać u pań wychowawczyń w świetlicy szkolnej.
25-26.12.2018r. Święta Bożego Narodzenia.
27-28.12.2018r. – przerwa świąteczna. W tych dniach nie będą realizowane zajęcia dydaktyczne, zajęcia opiekuńczo–wychowawcze zapewnia świetlica szkolna w godz. 6.30-15.00.
1 stycznia 2019r. – NOWY ROK
Zajęcia szkolne rozpoczynają się w środę 2 stycznia 2019r.

PostHeaderIcon informacja

Kiermasz świąteczny
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu zapraszają Rodziców i uczniów naszej szkoły na Kiermasz świąteczny, który odbędzie się 20 grudnia i rozpocznie już o godz. 7.30 (na parterze budynku).
Na kiermaszu będzie można kupić własnoręcznie wykonane przez dzieci i nauczycieli ozdoby bożonarodzeniowe – aniołki, choinki, bałwanki, pierniki, ale także upieczone przez uczniów i ich rodziców świąteczne ciasta i ciasteczka.
Zebrane w ten sposób fundusze Rada Rodziców przeznaczy na nagrody i inne potrzeby uczniów naszej szkoły.
Serdecznie zapraszamy
Rada Rodziców

PostHeaderIcon doskonalenie zawodowe

Wyjazd do Pamięcina
5 grudnia 2018r. chętni uczniowie z klas ósmych wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do zakładu mechaniki samochodów ciężarowych AM – Truck w Pamięcinie. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy mechanika samochodowego, poznali jej wady i zalety, a także kwalifikacje, jakie trzeba posiadać, aby pracować w tym zawodzie. Właściciele firmy przyjęli nas bardzo serdecznie, na uczniów czekał również słodki poczęstunek. Organizatorem wycieczki było Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

PostHeaderIcon informacja

WAŻNE!
Informujemy, że obiady finansowane z Miejskiego Ośrodka Pomocy Socjalnej wydawane będą bezpłatnie tylko do czwartku włącznie. W piątek dzieci będą mogły kupić obiad w stołówce szkolnej.

Dziennik elektroniczny
Rodo
Opcje dostępności strony