Archiwum

You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for Kwiecień, 2021.

Archive for Kwiecień, 2021

Zapraszamy przedszkolaki

Drodzy Rodzice, Kochane dzieci!

Od 19.04.2021 r. (poniedziałek) zapraszamy wszystkie dzieci do oddziału przedszkolnego działającego w naszej szkole.
Informujemy, że w szkole nadal obowiązują wewnętrzne procedury zachowania bezpieczeństwa w związku ze zwalczaniem i przeciwdziałaniem COVID-19 (dystans, dezynfekcja, maseczka – w częściach wspólnych).
Zwracamy się także do Rodziców z prośbą o przestrzeganie tych środków ostrożności. Dbajmy o nasze zdrowie.

Jednocześnie nadmieniamy, że z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych optymistycznych wieści na temat powrotu uczniów do szkoły podstawowej. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informowali. Do zobaczenia!

PostHeaderIcon informacja dla rodziców uczniów kl. VIII

Konferencja i drzwi otwarte online
w III LO im. Mikołaja Kopernika

w Kaliszu

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w Drzwiach Otwartych online III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu, które odbędą się 17 kwietnia na platformie Discord.
Wcześniej, 8 kwietnia o godz. 17.00, zapraszamy Rodziców na konferencję dotyczącą zasad rekrutacji – na platformie Microsoft Teams.
Mamy nadzieję, że Drzwi Otwarte oraz Konferencja w formie online, dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli i uczniów, okażą się dla Państwa interesujące.
Więcej informacji przesyłamy w załączonej prezentacji:

Zespół do spraw promocji szkoły
Paulina Bielewicz, tel. 500 559 219
Monika Michalska, tel. 608 621 004

PostHeaderIcon kartki dla Seniorów

Pamiętamy o Seniorach

Czas pandemii niestety się przedłuża, a kolejne święta bez odwiedzin najbliższych to czas samotności i smutku, w szczególności dla osób mieszkających w Domach Opieki Społecznej.
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, Samorządu klas 4-8 oraz koła plastycznego wraz z opiekunami postanowili wobec takiej sytuacji nie pozostać bierni i stworzyli projekt Pamiętamy o Seniorach.

W projekcie wzięła udział nasza zeróweczka oraz uczniowie klas  4-8. Wykonali oni kartki świąteczne, które w czwartek 1 kwietnia zostały wręczone seniorom z DPS przy ulicy Winiarskiej oraz emerytowanym nauczycielom naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło, myśląc nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o tych, dla których gest pamięci jest tak ważny.

Halina Poświatowska tak pisała:
A jednak potrzeba mi twoich słów
i trzeba twojej pamięci.
Pamiętaj o mnie, dobrze?
Może będę się mniej bała,
może będę usypiała spokojniej…

Przygotowała:
p. Krystyna Witasiak