You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for luty, 2014.

Archive for luty, 2014

PostHeaderIcon DROGOWSKAZ DO BIBLIOTEKI SKARBÓW PIRATA

Nie wiesz, jak trafić do szkolnej biblioteki, kryjącej niezwykłe skarby i możliwości? Zajrzyj do zakładki O SZKOLE – BIBLIOTEKA. Tam znajdziesz prosty i ciekawy drogowskaz. Zapraszamy!

PostHeaderIcon SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW

Jesteś uczniem, który chciałby podzielić się swoją pasją
z innymi?

Masz talent? Ciekawe hobby?

Interesujące umiejętności?

Weź udział w Szkolnym Festiwalu Talentów!

• W imprezie może wziąć udział każdy uczeń z klas 1-6 .

• Zapisy przyjmowane są do  piątku 7 marca 2014r.
    (u pedagoga szkolnego ? uczniowie z klas 4-6,
    u wychowawców świetlicy ? uczniowie klas 1-3). Podczas zapisu należy podać, co zostanie zaprezentowane.

• Regulamin festiwalu znajdziecie u  p. I. Jaśkiewicz
    i p. A. Zdziubany oraz w zakładce WYDARZENIA – KONKURSY

Zapraszamy!

PostHeaderIcon APEL „BEZPIECZNE FERIE”

Panie E. Pasik i A. Kubiak ze swoimi wychowankami przygotowały piękny apel o tematyce zimowej. Odbył się on
30 stycznia, czyli tuż przed feriami – szczegółową relację
i fotogalerię możecie zobaczyć w zakładce WYDARZENIA – KLASY 0-III.

PostHeaderIcon 21 LUTEGO 2014 – DZIEŃ KOTA W NASZEJ SZKOLE

21 lutego 2014 Biblioteka Skarbów Pirata i Samorząd Uczniowski zapraszają do wspólnej zabawy z okazji Światowego Dnia Kota – szczegóły w zakładce O SZKOLE – BIBLIOTEKA

PostHeaderIcon DZIEŃ KOTA W NASZEJ SZKOLE

21 lutego 2014 Dzień Kota w naszej szkole

Organizatorzy ? Biblioteka Skarbów Pirata i Samorządy Uczniowskie

?W grupie zawsze raźniej? ? oto motto przyświecające nam tego dnia!

Zapraszamy do wspólnej zabawy, która przyniesie wszystkim zarówno radość, jak i pewne ?materialne? korzyści ? najlepiej współpracująca ze sobą klasa otrzyma punkty w szkolnych zmaganiach, a także piękne kocie klasowe zdjęcie!!!

Gry i zabawy proponowane w  Dniu Kota:

1. ?Kocie? przebranie  i  makijaż   (może być jedno i drugie na raz).

Zachęcamy, aby jak największa liczba dzieci z klasy przebrała się za koty lub zrobiła sobie przynajmniej ?koci? makijaż.  Chcemy mieć przez cały dzień koty w szkole ? przebierajcie się od momentu przyjścia do szkoły . Pamiętajcie ? osoby przebrane nie będą w tym dniu pytane!!!

Warto zawalczyć o nagrody dla klasy. Każdy z Was ma wpływ na zwycięstwo w tej rywalizacji ? liczyć się bowiem będzie ilość ?kotów? w klasie.

2. Quiz na temat kotów.

W bibliotece odbędą się konkursy dotyczące kotów ? pytania mogą być ?śmiertelnie? poważne albo zaskakująco dowcipne.

3.?Kocia wystawa? ? stworzona z waszych prac.

Od czwartku do piątku (w godz. 8.00 ? 13.00) czekamy na wasze prace o tematyce kociej ? mogą to być rysunki, zdjęcia, plakaty, informacje ? w dwóch językach, polskim i angielskim. Każda praca będzie nagrodzona lizakiem.

PostHeaderIcon ZMIANA W PLANIE DLA KLAS 1 – 3

Od II okresu klasy 1, 2 i 3 będą chodziły do szkoły według nowego planu. Uczniowie, którzy dotychczas rozpoczynali zajęcia po południu, teraz będą chodzić na lekcje rano
i odwrotnie – dzieci z porannej zmiany będą teraz mogły pospać troszkę dłużej.

Szczegółowy plan znajdziecie w zakładce INFORMACJE – PLAN LEKCJI.