Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

DYREKTOR SZKOŁY : mgr Małgorzata Gałczyńska


imię i nazwisko

nauczany przedmiot/

funkcja


wychowawstwo
mgr Małgorzata Gałczyńska dyrektor, matematyka


mgr Jadwiga Haraś wicedyrektor, przyroda, wdżr


mgr Bączkiewicz Małgorzata chemia


mgr Joanna Biernat

język angielski

                    

               6b

mgr Grażyna Dereń-Jamnicka

matematyka, fizyka


mgr Anna Dobosz-Sadomska

wychowanie przedszkolne


„0”

mgr Monika Drac

biologia


mgr Bogna Foluszna

edukacja wczesnoszkolna

 

3a

mgr Beata Galant

język polski

 

4a

mgr Agnieszka Giernalczyk

język polski, biblioteka

 

6a

mgr Daria Gorzkiewicz

wychowanie fizyczne


4b

mgr Małgorzata Jackowska język polski


mgr Ewa Jasińska

przyroda, geografia

 

 –

mgr Izabela Jaśkiewicz

pedagog, doradztwo zawodowe


mgr inż. Ryszard Jendrzyn

informatyka

                               

mgr inż. Ewa Kacprzak

matematyka

mgr Magdalena Kaczkowska

język polski


6c

mgr Marta Kaczmarek

edukacja wczesnoszkolna


2b

mgr Andrzej Kaczmarkiewicz

religia


mgr Małgorzata Kamińska

świetlica


mgr Robert Kapitaniak

język niemiecki, historia


5b

mgr Beata Karpińska (siostra Stefania religia


mgr Dorota Kasprzycka

biblioteka


mgr Katarzyna Lasek historia, plastyka


7a

mgr Małgorzata Nowicka historia, technika


mgr Dorota Okoń biologia, chemia


mgr Renata Ossowska

edukacja wczesnoszkolna


1a

mgr Elżbieta Pasik edukacja wczesnoszkolna


1b

mgr Katarzyna Pawlak świetlica


mgr Ewa Pisula edukacja wczesnoszkolna


3b

mgr Joanna Przygodzka świetlica


mgr Marta Purzyc

edukacja wczesnoszkolna


2a

mgr Karolina Secler-Szczepaniak

psycholog


mgr Izabela Siuda-Żądło

język angielski


8a

mgr Łukasz Strzelczyk język angielski


8b

mgr Patryk Tomaszewski

wychowanie fizyczne

mgr Robert Tomaszewski

wychowanie fizyczne, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa

7c

mgr Marcin Urbaniak

matematyka


7b

mgr Krystyna Witasiak muzyka, plastyka


mgr Ewa Zegler

matematyka


5a

 

****************************

2017/2018

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTY WYCHOWAWSTWO KLASY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Ewa Szymczak

,,0″

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Aleksandra Golatowska edukacja wczesnoszkolna

1A

Renata Ossowska edukacja wczesnoszkolna

1B

Anna Dobosz-Sadomska edukacja wczesnoszkolna

2A

Joanna Przygodzka edukacja wczesnoszkolna

2B

Bogna Foluszna edukacja wczesnoszkolna

3A

Ewa Pisula edukacja wczesnoszkolna

3B

Ewelina Smug edukacja wczesnoszkolna

3C

Marta Hanys edukacja wczesnoszkolna

nauczanie  indywidualne

JĘZYKI OBCE

Agnieszka Sip język angielski

5a

4a,4b,5a,6a2, 6b1, 7a1, 7b
Łukasz Strzelczyk język angielski

5b

4c, 5b, 6a1,6b2,7a2,7b
Joanna Kowalska język angielski klasy 1-3
Robert Kapitaniak język niemiecki 7a, 7b
Ewelina Poniedziałek język hiszpański 4a,b,c  7a,b

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE

Beata Galant język polski,

wychowanie dożycia w rodzinie

6a

5b, 6a, 7b

4a,b,c

Urszula Kaczmarkiewicz język polski

7a

5a, 6b, 7a
Grażyna Krawczyńska język polski 4a,b,c
Katarzyna Lasek historia,

plastyka

4a

4a,b,c  5a,b  6a,b  7a,b

4a,b,c  5a,b

Krystyna Witasiak muzyka,

plastyka

2a,b  3a,b,c

4a,b,c  5a,b  6a,b  7a,b

6a,b  7a,b

PRZEDMIOTY ŚCISŁE

Grażyna Dereń-Jamnicka matematyka

fizyka

4b

4b,  6a,  7a

7a,b

Jadwiga Haraś przyroda,

wychowanie do życia w rodzinie

4a,b

6a,b  7a,b

Ewa Jasińska przyroda,

geografia

6b

4c  5a,b  6a,b

7a,7b

Ryszard Jendrzyn informatyka,                       zajęcia komputerowe 4a,b,c   5a,b   6a,b  7a,b
Ewa Kacprzak matematyka                           7b 4c  5b  6b  7b
Beata Ławińska technika 4a,b,c  5a,b  6a,b
Marcin Urbaniak matematyka 4a  5a
Iwona Walczak biologia 7a,b
Joanna Waliszewska chemia 7a,b

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Małgorzata Kamińska wychowanie fizyczne 4b   5b

6adz  6bdz  7abdz

Robert Tomaszewski wychowanie fizyczne

4c

4a,c  5a

6achł  6bchł 

7abchł

RELIGIA

Beata Karpińska, s. Stefania religia Klasy 1-3

4a,b,c  5b

Marcin Urbaniak  religia 5a  6a,b  7a,b

BIBLIOTEKA

Agnieszka Giernalczyk
Dorota Kasprzycka

ŚWIETLICA

Agnieszka Giernalczyk
Anna Jarmuszczak
Katarzyna Pawlak
Marta Purzyc

PEDAGOG

Izabela Jaśkiewicz

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2014/2015

DYREKTOR SZKOŁY : mgr Małgorzata Gałczyńska

WICEDYREKTOR SZKOŁY : mgr Jadwiga Haraś

imię i nazwisko

nauczany przedmiot/

funkcja

wychowawstwo

mgr Małgorzata Gałczyńska dyrektor, nauczyciel dyplomowany

mgr Jadwiga Haraś wicedyrektor, nauczyciel dyplomowany

mgr Wanda Bartosik matematyka, nauczyciel dyplomowany

mgr Joanna Biernat język angielski, nauczyciel kontraktowy

mgr Bogna Foluszna edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

3a

mgr Beata Galant język polski, biblioteka, nauczyciel dyplomowany

6b

mgr Aleksandra Golatowska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

1a

mgr Anna Jarmuszczak edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

1d

mgr Ewa Jasińska przyroda, nauczyciel dyplomowany

mgr Izabela Jaśkiewicz pedagog, nauczyciel mianowany

 –

mgr inż. Ryszard Jendrzyn informatyka, nauczyciel mianowany

mgr inż. Ewa Kacprzak matematyka, świetlica, nauczyciel dyplomowany

4b

mgr Urszula Kaczmarkiewicz język polski, świetlica, nauczyciel dyplomowany

4a

mgr Małgorzata Kamińska wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany

ks. mgr Mariusz Kamiński religia

mgr Beata Karpińska (siostra Stefania religia, nauczyciel mianowany

mgr Dorota Kasprzycka biblioteka, nauczyciel mianowany

mgr Zofia Kobylińska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

1c

mgr Grażyna Krawczyńska język polski, świetlica, nauczyciel mianowany

mgr Alicja Kubiak świetlica, nauczyciel dyplomowany

mgr Katarzyna Kubiak edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

2b

mgr Jolanta Majewska historia, zajęcia techniczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Regina Małecka przyroda, nauczyciel dyplomowany

6a

mgr Ewa Osiewała świetlica, nauczyciel mianowany

 –

mgr Renata Ossowska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

1b

mgr Elżbieta Pasik edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

3c

mgr Katarzyna Pawlak wychowanie przedszkolne, nauczyciel mianowany

0

mgr Ewa Pisula edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel dyplomowany

3b

mgr Joanna Przygodzka edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel mianowany

2a

mgr Agnieszka Sip język angielski, nauczyciel mianowany

5a

mgr Łukasz Strzelczyk język angielski, nauczyciel mianowany

5b

lic. Ewa Szymczak wychowanie przedszkolne, nauczyciel mianowany

0

mgr Robert Tomaszewski wychowanie fizyczne, nauczyciel dyplomowany

mgr Krystyna Witasiak muzyka, plastyka, nauczyciel mianowany

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2013/2014

DYREKTOR SZKOŁY : mgr Małgorzata Gałczyńska

WICEDYREKTOR SZKOŁY : mgr Jadwiga Haraś

Imię i nazwisko Nauczany przedmiot\
funkcja
Wychowawstwo
Wanda Bartosik

matematyka

6b

Joanna Biernat

j. angielski

Bogna Foluszna

edukacja wczesnoszkolna

2a

Beata Galant

j. polski, biblioteka

5b

Małgorzata Gałczyńska

dyrektor szkoły

Wojciech Gałczyński

wychowawca świetlicy

Aleksandra Golatowska

edukacja wczesnoszkolna

3b

Jadwiga Haraś

wicedyrektor szkoły

Ewa Jasińska

przyroda

Izabela Jaśkiewicz

pedagog

Ryszard Jendrzyn

informatyka

Elżbieta Jóźwiak

matematyka

Urszula Kaczmarkiewicz

j. polski

6a

Małgorzata Kamińska

wychowanie fizyczne

ks. Mariusz Kamiński

religia

Dorota Kasprzycka

biblioteka

Zofia Kobylińska

edukacja wczesnoszkolna

3a

Grażyna Krawczyńska

j. polski ,
wychowawca świetlicy

Katarzyna Kubiak

edukacja wczesnoszkolna

1b

Regina Małecka

przyroda

5a

Małgorzata  Nowicka

historia,
zajęcia techniczne, informatyka wychowawca świetlicy

Ewa Osiewała

wychowawca świetlicy

Elżbieta Pasik

edukacja wczesnoszkolna

2c

Katarzyna Pawlak

oddział przedszkolny

0 – 1

Ewa Pisula

edukacja wczesnoszkolna

2b

Joanna Przygodzka

edukacja wczesnoszkolna

1a

s. Stefania

religia

Agnieszka Sip

j. angielski

4a

Łukasz Strzelczyk

j. angielski

4b

Ewa Szymczak

oddział przedszkolny

0 – 2

Robert Tomaszewski

wychowanie fizyczne

Krystyna Witasiak

muzyka, plastyka, rytmika

Anna Zdziubany

wychowawca świetlicy