You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for sierpień, 2024.

Archive for sierpień, 2024

Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2024/2025

W imieniu Dyrekcji oraz Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 o godz. 9.00.

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa
w Mszy Świętej, która odprawiona zostanie o godz. 8.00 w kościele pw. św. Matki Teresy z Kalkuty (osiedle Ogrody).

Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się na dziedzińcu szkoły.
W przypadku niesprzyjającej pogody, wychowawcy zaproszą uczniów do wyznaczonych sal.

PostHeaderIcon ogłoszenie

Obowiązek szkolny oraz obowiązek nauki
dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

Dyrektor Departamentu Komunikacji Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że od 1 września dzieci i młodzież z Ukrainy zostaną objęci obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki, powiązanym z pobieraniem świadczenia wychowaw-czego (tzw. 800+).
Wielu nowych uczniów rozpocznie naukę w polskich szkołach i w ocenie MEN istotne jest, aby zarówno oni,
jak i ich rodziny były świadome nowych przepisów oraz możliwości i szans edukacyjnych.

Drzwi Otwarte
w Wytwórni Kreatywności

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza informuje, w dniach 7 i 13 sierpnia 2024 r.
w godzinach 16.00 – 18.00 odbędą się darmowe warsztaty
pn. „Drzwi Otwarte w Wytwórni Kreatywności” z symulatorem lotu F-35 z VR, które są organizowane dla chętnej młodzieży
w wieku od 12 roku życia w Wytwórni Kreatywności przy
ul. Poznańskiej 201-205 w Kaliszu (budynek Instytutu Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Kaliskiego). Zajęcia te są darmowe dla uczestników, a ich celem jest udostępnienie kreatywnej strefy młodym ludziom z Kalisza i okolic, rozpowszechnienie informacji na temat projektu „Popularyzacja kształcenia zawodowego, odpowiadającego na wyzwanie współczesnego rynku pracy w 2024 r.”, wskazanie mocnych stron uczestników warsztatów oraz rozwój ich kompetencji miękkich.

Wszelkie informacje, regulamin oraz zgoda dla niepełno-letnich uczestników znajdują się pod poniższymi linkami:

Regulamin: https://dolinawiedzy.pl/kalisz/wp-content/uploads/sites/10/2024/07/Regulamin-warsztatow.pdf

Zgoda: https://dolinawiedzy.pl/kalisz/wp-content/uploads/sites/10/2024/07/Zgoda-na-Drzwi-Otwarte.pdf

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/2h53i1LnoG4AmnDbA

Zapytanie ofertowe

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w Kaliszu zaprasza wykonawców do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia pt: Wykonanie remontu – malowania 6 sal lekcyjnych
(nr 18, nr 22, nr 24, nr 25, nr 26, nr 32) w Szkole Podstawowej nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego
w Kaliszu.
Zakres prac:
– zabezpieczenie stolarki drzwiowej i okiennej,
– wyrównanie ubytków w ścianie – szpachlowanie,
– malowanie ścian i sufitów,
– sprzątanie po pracach remontowych.