Szukaj
Archiwum

You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for marzec, 2018.

Archive for marzec, 2018

PostHeaderIcon informacja

Mistrzostwa Kalisza w tenisie stołowym

Klub Tenisa Stołowego KTS Kalisz zaprasza wszystkich zainteresowanych i utalentowanych sportowo uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w turnieju, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. (sobota) o godz. 13.30 w holu hali Kalisz Arena, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 w Kaliszu.

Celem zawodów jest popularyzacja gry w tenisa stołowego, promocja Kalisz, umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego porównanie swoich umiejętności, aktywne spędzanie czasu wolnego oraz integracja dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnictwo z mistrzostwach uczniów w wieku do lat 18 – bezpłatne.
 Więcej informacji na stronach:

https://www.facebook.com/events/1642043975844681/?ti=cl
http://ktskalisz.pl/mistrzostwa-kalisza-2018/

PostHeaderIcon informacja

Informacja o sportowym czwartku

Szkoła Kadetów Jiu Jitsu zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat 29.03.2018r. o godz. 9.30 i dorosłych oraz młodzież o godz. 11.00 na trening w ramach „Wielkanocnego czwartku ze szkołą kadetów JIU-JITSU”. Zajęcia odbędą się w II LO im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu. Wstęp wolny.

PostHeaderIcon relacja

Pokazaliśmy, jak pracujemy

W dniu otwartych drzwi w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu nauczyciele i uczniowie zaprezentowali sposoby pracy na lekcjach, metody i formy oraz wykorzystywane środki dydaktyczne. Dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej szkoły nauczyciele przygotowali różnorodne lekcje, w których rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć. Były lekcje j. polskiego, j. angielskiego (na dwóch poziomach edukacyjnych), zajęcia fizyczne (na dwóch poziomach edukacyjnych), warsztaty kulinarne, zabawy taneczne oraz zajęcia z robotem.
Podczas lekcji dzieci goszczące na zajęciach miały możliwość czynnego wzięcia w nich udziału: robiły kanapki, śpiewały, tańczyły, korzystały z monitora multimedialnego, a także sterowały robotem Photonem.

Z ogromną przyjemnością gościliśmy również dzieci z przedszkola „Szczęśliwa Trzynastka”, które uczestniczyły w zajęciach ruchowych metodą Weroniki Sherborne, następnie obejrzały tańce przygotowane przez nasze świetliki, a na koniec wspólnie z nimi zatańczyły zumbę (pod kierunkiem pani Marty Purzyc).

Zapraszamy także do obejrzenia filmu znajdującego się w serwisie internetowym youtube.com, przedstawiające wspomnienia prawdopodobnie byłego absolwenta naszej szkoły: https://www.youtube.com/watch?v=1BXmo3BMnM4

Przygotowała: p. Agnieszka Giernalczyk

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility