You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for lipiec, 2020.

Archive for lipiec, 2020

Wakacje w mieście – „Trener osiedlowy”

Program „Trener osiedlowy” to propozycja samorządu skierowana do dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście. Zajęcia realizowane w ramach programu mają charakter profilaktyczno-opiekuńczo-rekreacyjny i zachęcają uczniów do aktywności fizycznej tak niezbędnej uczniom po 3 miesiącach zdalnego nauczania.

Zajęcia na terenie Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu prowadzone są od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00. Uczestnicy mają do dyspozycji sprzęt sportowy, dodatkowo organizator zapewnia wodę do picia oraz środki do dezynfekcji. Ćwiczenia na świeżym powietrzu nie wymagają maseczek, natomiast przestrzegana jest zasada – grupa może liczyć max. 14 osób (w przypadku większej liczby uczestników – opiekun dokonuje zmian).
Wszystkie dzieci uczestniczące w programie będą dodatkowo ubezpieczone.
Program „Trener osiedlowy” będzie realizowany do końca sierpnia.