Szukaj
Archiwum

You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for listopad, 2014.

Archive for listopad, 2014

PostHeaderIcon DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W NASZEJ SZKOLE

Ic z misiowym pozdrowieniem

W piątek, 21.11.2014, odbył się w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Bawili się wszyscy uczniowie. Organizatorami byli Biblioteka Skarbów Pirata, Samorząd Uczniowski i świetlica. Fotogaleria i szczegóły w zakładkach
O SZKOLE – BIBLIOTEKA i ŚWIETLICA.

PostHeaderIcon Rajd Marsz Niepodległości

wyruszamy świętować


Dnia 11 listopada 2014r. uczniowie klas szóstych pod opieką pani Jolanty Majewskiej wzięli udział w rajdzie ?Marsz Niepodległości?. Udało im się zdobyć pewne nagrody. Gratulujemy!!!
Szczegóły w zakładce WYDARZENIA – KLASY 4-6.

PostHeaderIcon Dzień Pluszowego Misia

dzien_pluszowego_misia_0

21 listopada 2014 w naszej szkole obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Do zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do zakładki O SZKOLE – BIBLIOTEKA.

PostHeaderIcon DZIEN PIRATA W NASZEJ SZKOLE

Piracka załoga

13 listopada 2014 z inicjatywy bibliotekarki szkolnej, pani Doroty Kasprzyckiej, bawiliśmy się w naszej szkole  w piratów. Szczegóły w zakładce O SZKOLE- BIBLIOTEKA.

PostHeaderIcon MIEJSKIE OBCHODY 96. ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Poczet sztandarowy podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada 2014 r. na Głównym Rynku w Kaliszu odbyły się miejskie obchody 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Przedstawiciele naszej szkoły także wzięli udział w tych uroczystościach: pani dyrektor Małgorzata Gałczyńska, pan Łukasz Strzelczyk wraz z pocztem sztandarowym (Daniel Jarek, Julita Janusz i Joanna Haładyn) oraz pani Jolanta Majewska, która wraz z uczniami uczestniczyła w XIII Marszu Wolności.
Wysłuchaliśmy koncertu orkiestry dętej Gród nad Prosną pod dyr. Wojciecha Zielezińskiego. Następnie przemówienie okolicznościowe wygłosił prezydent Miasta Kalisza Janusz Pęcherz. Wręczono również nagrody i dyplomy uczestnikom XIII Marszu Wolności. Na koniec złożyliśmy znicz pod tablicą pamiątkową na ścianie ratusza i wzięliśmy udział w przemarszu uczestników uroczystości do Katedry Kaliskiej.

Ostatnie chwile przed rozpoczęciem uroczystości Przedstawiciele władz miejskich i zaproszeni goście Uczestnicy XIII Marszu Wolności Uroczystości Odzyskania przez Polskę Niepodległości

PostHeaderIcon ZMIANA GODZIN PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ

swietlica_szkolna
Informujemy, że od dnia 17 listopada 2014 świetlica szkolna będzie czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 6.30 – 16.00.
Decyzję taką podjęła pani dyrektor Małgorzata Gałczyńska na wniosek wychowawców świetlicy, którzy zaobserwowali,
że uczniowie przychodzą do szkoły przed jej otwarciem. Postanowiono wyjść naprzeciw potrzebom dzieci i rozpocząć pracę świetlicy o kwadrans wcześniej.

PostHeaderIcon ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

       W naszej szkole odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Szczegóły w zakładce WYDARZENIA – KLASY IV-VI.

PostHeaderIcon NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

narodowe-swieto-niepodleglosci

      11 listopada 1918 Polska odzyskała wolność po 123 latach niewoli pod zaborami rosyjskim, niemieckim i austriackim. Zawdzięczamy to tysiącom Polaków, którzy za naszą suwerenność walczyli, a gdy trzeba było – ginęli.  Tego dnia we wszystkich miastach Polski będą organizowane obchody 96 rocznicy tej wielkiej dla naszego narodu chwili.
W naszej szkole już 7 listopada, w piątek, będzie miała miejsce uroczysta akademia z okazji tego święta.

Twój Dzień Niepodległości

Przypominamy, że poniedziałek, 10 listopada 2014, to dzień wolny od zajęć edukacyjnych. Uczniowie mają zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej.

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility