You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for wrzesień, 2014.

Archive for wrzesień, 2014

PostHeaderIcon DZIEŃ CHŁOPAKA

SMERFETKA NA DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września przypada DZIEŃ CHŁOPAKA.
Z tej okazji wszystkie dziewczyny z naszej szkoły życzą naszym chłopcom, aby:

• zawsze byli sympatyczni dla swoich koleżanek,

• nigdy nie dostawali uwag,

• byli najlepszymi kumplami na świecie

DZIEN CHŁOPAKA

PostHeaderIcon SPRZĄTANIE ŚWIATA 2014

SEGREGUJMY ŚMIECI

W tym roku  akcja ?SPRZĄTANIE ŚWIATA? przebiegała pod hasłem ?Odkrywamy czystą Polskę?. Uczniowie naszej szkoły dołączyli do niej już 19 września.
Wszyscy wyruszyli z workami i wysprzątali całą okolicę. Nawet pierwszaki dzielnie czyściły szkolne podwórko. Starsi uczniowie zbierali śmieci od ul. Długosza, poprzez ul. Szewską aż do al. Wojska Polskiego.

Sprzątanie Świata

PostHeaderIcon 75. rocznica napaści wojsk sowieckich na Polskę

17 września 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskich obchodach 75. rocznicy napaści wojsk sowieckich na Polskę , które odbyły się w Ogrójcu Klasztoru OO. Jezuitów przy ul. Stawiszyńskiej w Kaliszu.

Szczegóły i fotografie w zakładce WYDARZENIA –
KLASY 4-6.

PostHeaderIcon BIBLIOTEKA SZKOLNA ZAPRASZA

Biblioteka Skarbów Pirata zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 do odwiedzania wypożyczalni i czytelni. Możecie tutaj nie tylko wypożyczyć książki, ale także miło
i w spokojnej atmosferze spędzić czas podczas przerw. Czekają na Was niespodzianki i liczne konkursy. Po szczegóły zajrzyjcie do zakładki O SZKOLE ? BIBLIOTEKA.

BIBLIOTEKA SKARBÓW PIRATA

PostHeaderIcon KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Zachęcamy do zaglądania na kalendarz bieżącego roku szkolnego. Znajdziecie tam informacje o terminach apeli, konkursów, dyskotek i innych szkolnych wydarzeń. Szukajcie w zakładce  INFORMACJE – KALENDARZ SZKOLNY

Kalendarz-2014

PostHeaderIcon WYWIADÓWKI

Zapraszamy Rodziców uczniów klas 2, 3, 5 i 6 na pierwsze
w tym roku szkolnym spotkania, które odbędą się 17 września dla klas 2 i 3 oraz 18 września dla klas 5 i 6 wg poniższego harmonogramu:

KLASA  GODZINA  SALA

16.30 17

3c

6b 17.00

PostHeaderIcon PLAN LEKCJI

buźka  W zakładce INFORMACJE – PLAN LEKCJI zostały zamieszczone plany lekcji wszystkich klas. Zachęcamy do sprawdzania rozkładu zajęć – szczególne, że znajdziecie tam również nazwiska wszystkich swoich nauczycieli.