You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for grudzień, 2014.

Archive for grudzień, 2014

PostHeaderIcon Nowy 2015r

2015r

PostHeaderIcon Próbny sprawdzian szóstoklasisty

Szóstoklasiści (s)pisali (się)

17 grudnia uczniowie klas szóstych przystąpili do próbnego sprawdzianu, jaki przyjdzie im napisać na zakończenie nauki w szkole podstawowej.

20141217_090350

(więcej w Wydarzeniach kl. IV-VI)

PostHeaderIcon Konsultacje dla rodziców

Szanowni Rodzice,
przypominamy, że 18 grudnia nauczyciele uczniów klas 4-6 będą dyżurowali w naszej szkole w godz. 17.00-18.00.
W czasie trwania dyżuru nauczyciele będą do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą informacje dotyczące ocen i zachowania Państwa dzieci.
Serdecznie zapraszamy.

PostHeaderIcon MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

KOLĘDNICY

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu zapraszają uczniów wszystkich szkół z Kalisza i powiatu kaliskiego na VII Międzyszkolny Konkurs Polskich Kolęd
i Pastorałek. Szczegóły i regulamin w zakładce WYDARZENIA – KONKURSY.

PostHeaderIcon Zaproszenie

Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza
wszystkich pracowników
oraz emerytów i rencistów
na spotkanie wigilijne, które odbędzie się
18 grudnia 2014r. o godz. 16.00
w stołówce szkolnej.

choinka

PostHeaderIcon KONKURS MITOLOGICZNY

W oczekiwaniu na wyniki drugiego etapu

W piątek 12 grudnia 2014 na szóstej godzinie lekcyjnej pani Beata Galant wraz z komisją przeprowadziła finał konkursu mitologicznego dla uczniów klas piątych.
Szczegóły w zakładce OSIĄGNIĘCIA.

PostHeaderIcon Konkurs THE GUIDE TO THE USA

Konkurs THE GUIDE TO THE USA rozstrzygnięty – szczegóły w zakładce OSIĄGNIĘCIA.

PostHeaderIcon MISIOWE ZDJĘCIA

Podczas Dnia Pluszowego Misia wykonaliśmy bardzo
dużo zdjęć tym uczniom, którzy się przebrali. Jeśli masz ochotę je sobie wywołać, zapraszamy do Biblioteki Skarbów Pirata, gdzie otrzymasz je w wersji elektronicznej.
Pamiętaj o zabraniu własnego nośnika – pendrive’a lub płyty. Cała fotogaleria do obejrzenia w zakładce O SZKOLE – BIBLIOTEKA.

PostHeaderIcon MIKOŁAJKI

BŁYSZCZĄCE MIKOŁAJKI

5 grudnia 2014 bawiliśmy się w naszej szkole
z okazji MIKOŁAJEK!

Wielu uczniów, a nawet nauczycieli, ubrało się
w „mikołajkowe” czapeczki i tak wesoło spacerowali
po korytarzach.

Mikołajkowa Pani wicedyrektor Jadwiga Haraś

Samorząd Uczniowski zorganizował też „Mikołajkową loterię”. Dzieci już od połowy listopada przynosiły fanty
na zabawę i otrzymywały w zamian losy. Dziś zamieniały swoje losy na upominki. Były to pluszaki, zabawki, słodycze.

ŻYCZENIA MIKOŁAJKOWE

swietlica_szkolna

Świetlica też miała swoje mikołajki – nasze „świetliczaki” odwiedził święty Mikołaj! Szczegółowa relacja w zakładce
O SZKOLE – ŚWIETLICA.

odwiedziny Mikołaja

PostHeaderIcon WARSZTATY FILMOWE

Co na ekranie z książki zostanie

Klasy 4-6 wzięły udział w warsztatach filmowych na temat adaptacji i ekranizacji lektur – nie tylko szkolnych.
Szczegóły w zakładce WYDARZENIA – KLASY IV-VI.