Archive for Wrzesień, 2020

Uwaga Rodzice uczniów kl. VIII!!!

Nastąpiła zmiana terminu spotkania z wychowawcą.
Zebrania dla Rodziców klas 8. odbędą się 28 września (poniedziałek) o godz. 17.00 w salach podanych przez wychowawców (kl. 8a – s. 28, kl. 8b – czytelnia).

Spotkania z rodzicami

Szanowni Rodzice, poniżej publikujemy harmonogram spotkań z wychowawcami kl. 2-3 i 5-8.

PostHeaderIcon relacja

Narodowe Czytanie „Balladyny”

Nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, objętej patronatem Pary Prezydenckiej. Celem akcji społecznej jest propagowanie znajomości literatury narodowej, poprzez publiczne odczytywanie obszernych  fragmentów dzieł polskich twórców. Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza.
Impreza, w  której wzięli udział uczniowie klas VI – VIII, odbyła się 4 września 2020 roku. Wspólne czytanie miało miejsce w salach lekcyjnych. Tegoroczna edycja narodowego czytania poświęcona została „Balladynie” Juliusza Słowackiego.

Przygotowała – p. Magdalena Kaczkowska

Stypendium socjalne

Wnioski o przyznanie szkolnego stypendium socjalnego oraz informacje dotyczące tego stypendium dostępne są u pedagoga szkolnego.

Dochód uprawniający do ubiegania się o stypendium wynosi 528 zł. netto na osobę w rodzinie.

Wypełnione wnioski należy składać u pedagoga w terminie do 15 września 2020r.

Przypominamy, że szkoła nie weryfikuje wniosków, a jedynie je przyjmuje. Dokumenty (faktury) potwierdzające wydatki w I semestrze należy składać do 31 października 2020r. do szkoły.

Dziennik – logowanie