You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for wrzesień, 2015.

Archive for wrzesień, 2015

ZGODNIE Z HASŁEM ?RUCH TO ZDROWIE?

W dniu 27.09.2015r. wzięliśmy udział w IX Biegu Kościuszki. Celem biegu była popularyzacja zdrowego stylu życia, popularyzacja aktywności ruchowej.

pobrany plik (1)Uczniowie kl. I-III biegli na odcinku 300 m a kl. IV-VI na dystansie 1000 m. Gratulujemy wszystkim, którzy w niedzielny poranek nie zostali w łóżkach tylko biegali.

Więcej czytaj w ?Szkole Promującej Zdrowie? w zakładce ?O szkole?

Zmiana godzin pracy świetlicy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu informuje, że od 14 września świetlica szkolna będzie czynna do godziny 16.30.

PostHeaderIcon zdjęcia

W błysku flesza

14 września (poniedziałek) w naszej szkole będzie gościł profesjonalny fotograf, który zrobi zdjęcia grupowe, koleżeńskie oraz na akcesoria szkolne czy kalendarz – wszystko wedle życzenia ucznia i za zgodą rodzica.

Fotograf1

Klasy I-III i oddział przedszkolny będzie miał robione zdjęcia na I piętrze.
Klasy IV-VI – będą pozowały na II piętrze.

PostHeaderIcon ubezpieczenie

UBEZPIECZENIE

Informacje na temat firmy ubezpieczającej, wysokości składki oraz terminu wpłat zamieściliśmy w zakładce „Rada Rodziców”.