You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for październik, 2014.

Archive for październik, 2014

PostHeaderIcon KONKURSY W BIBLIOTECE

UWAGA! Nowe zadania konkursowe w zakładce
O SZKOLE – BIBLIOTEKA.

PostHeaderIcon ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Ślubujemy

28 października 2014 w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych – szczegółowa relacja
i fotogaleria w zakładce WYDARZENIA- KLASY 0-III.

PostHeaderIcon GRA MIEJSKA – RAJD DLA KLAS 4-6

Uczniowie klas 4-6  z p. Jolantą Majewską wzięli udział
w kaliskim rajdzie historycznym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją w zakładce WYDARZENIA –
KLASY 4-6.

PostHeaderIcon KONKURS W ŚWIETLICY

Świetlica szkolna ogłasza nowy konkurs – macie ochotę wziąć w nim udział?
Zapraszamy. Szczegóły w zakładce O SZKOLE – ŚWIETLICA

PostHeaderIcon NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Było Sobie Życie

Od 7 do 16 października 2014r. uczniowie klas 1 ? 3 odwiedzili interaktywne centrum nauki ?Focus pobudza neurony ? Było sobie życie? w Galerii Kalisz przy ul. Poznańskiej 121-131
w Kaliszu.  Szczegóły w zakładce WYDARZENIA-KLASY 0-III.

PostHeaderIcon Wycieczka do lasu

Wyprawa do lasu Winiarskiego - przystanek Zalew Szeałe(1)

Uczniowie klas 3a i 3 b byli na wycieczce w lesie – szczegóły

w zakładce WYDARZENIA – KLASY 0-III.

PostHeaderIcon KALISKI RAJD „OD SASA DO LASA”

Jesteśmy razem

18 października uczniowie klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyli w rajdzie ?Od Sasa do Lasa?.
Szczegóły i fotorelacja w zakładce WYDARZENIA –
KLASY IV-VI.

PostHeaderIcon KONSULTACJE DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 4-6

Spotkania z Rodzicami

Przypominamy, że w czwartek 23 października 2014 w godz. 17.00 – 18.00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów klas 4-6. W tym dniu każdy rodzic, który chciałby skontaktować się z nauczycielami swojego dziecka jest zaproszony na spotkania do pokoju nauczycielskiego. Czekają nauczyciele wszystkich przedmiotów.

Jednocześnie informujemy, że w tym dniu z powodów służbowych nie będzie obecny p. Łukasz Strzelczyk (nauczyciel j. angielskiego). Nauczyciel zaprasza zainteresowanych rodziców w poniedziałek 27 października 2014 w godz. 16.00 – 17.00.

PostHeaderIcon Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

16 września 2014 nasi uczniowie wzięli udział w próbie bicia rekordu guinnessa w resuscytacji, czyli w przywracaniu czynności serca organizowanym przez WOŚP w kaliskiej hali Arena.
Szczegóły w zakładce: WYDARZENIA – KLASY 4-6

PostHeaderIcon KARTOFLE W KILKU ODSŁONACH

SAMSUNG

16 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 12 odbyła się impreza dla klas 0-3  pod hasłem ?Kartofle w kilku odsłonach?. Jesienna pogoda, dobre humory, ciekawe gry
i konkursy gwarantowały udaną zabawę.

Szczegółowa relacja i fotogaleria w zakładce WYDARZENIA – KLASY 0-3