You are currently browsing the Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu blog archives for kwiecień, 2012.

Archive for kwiecień, 2012

PostHeaderIcon Promocja szkoły

Tak się prezentowała „dwunastka”

29 marca 2012 r. nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych nauką w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu.

Przyszłych uczniów oraz ich rodziców przywitała dyrektor SP12 – pani Małgorzata Gałczyńska, wicedyrektor – pani Jadwiga Haraś oraz nauczyciele i uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Goście mogli obejrzeć pokaz multimedialny prezentujący walory naszej szkoły oraz zapoznać się z jej ofertą edukacyjną.

Po pokazie multimedialnej rodzice i przyszli uczniowie mieli okazję obejrzeć występy artystyczne przygotowane i zaprezentowane przez dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III.

Po zakończeniu części artystycznej goście spacerowali po budynku szkoły, a w salach edukacji wczesnoszkolnej oraz świetlicy czekały liczne atrakcje, a wśród nich wspólne zabawy. Dzieci uczestniczyły w grach słownych, matematycznych, ekologicznych, a także w zajęciach komputerowych.

Na pamiatkę wizyty w naszej szkole przyszli uczniowie otrzymali drobne upominki w postaci ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!