PostHeaderIcon relacja

Pokazaliśmy, jak pracujemy

W dniu otwartych drzwi w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu nauczyciele i uczniowie zaprezentowali sposoby pracy na lekcjach, metody i formy oraz wykorzystywane środki dydaktyczne. Dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej szkoły nauczyciele przygotowali różnorodne lekcje, w których rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć. Były lekcje j. polskiego, j. angielskiego (na dwóch poziomach edukacyjnych), zajęcia fizyczne (na dwóch poziomach edukacyjnych), warsztaty kulinarne, zabawy taneczne oraz zajęcia z robotem.
Podczas lekcji dzieci goszczące na zajęciach miały możliwość czynnego wzięcia w nich udziału: robiły kanapki, śpiewały, tańczyły, korzystały z monitora multimedialnego, a także sterowały robotem Photonem.

Z ogromną przyjemnością gościliśmy również dzieci z przedszkola „Szczęśliwa Trzynastka”, które uczestniczyły w zajęciach ruchowych metodą Weroniki Sherborne, następnie obejrzały tańce przygotowane przez nasze świetliki, a na koniec wspólnie z nimi zatańczyły zumbę (pod kierunkiem pani Marty Purzyc).

Zapraszamy także do obejrzenia filmu znajdującego się w serwisie internetowym youtube.com, przedstawiające wspomnienia prawdopodobnie byłego absolwenta naszej szkoły: https://www.youtube.com/watch?v=1BXmo3BMnM4

Przygotowała: p. Agnieszka Giernalczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility