PostHeaderIcon UWAGA

Nowy sposób logowania do idziennika

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
pojawiają się problemy z logowaniem do idziennika. Na ekranach komputerów/tabletów pojawiają się komunikaty o wygaśnięciu ważności hasła. Trudności leżą po stronie firmy Progman, ale staramy się je pokonać.

Poniżej pokazujemy, jak powinno przebiegać nowe logowanie.
W miejscu adresu e-mail wpisujemy adres szkoły sp12@um.kalisz.pl,
następnie wpisujemy hasło, którego do tej pory używaliśmy do logowania. W miejsce nowego hasła wpisujemy nowe (wymyślone, a jednocześnie pamiętajmy o jego zapisaniu w jakimś notatniku, bo pamięć bywa ulotna) i to samo nowe hasło powtarzamy w ostatniej linijce. Na zakończenie przeprowadzonego procesu wciskamy przycisk ZMIEŃ.

UWAGA!
Jeżeli ktoś z Państwa miał hasło zapamiętane na komputerze, musi wykasować kropki, które pojawią się automatycznie w miejscu nowego hasła i wpisać tam nowe hasło.

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility