PostHeaderIcon informacja

Wsparcie w czasie pandemii

Drodzy rodzice!
W ostatnim czasie znaleźliście się Państwo w niełatwej sytuacji, która wymaga od Was wiele cierpliwości, poświęceń i pogodzenia obowiązków domowych i zawodowych.  Chcąc wyjść Państwu naprzeciw, pragniemy przypomnieć, że macie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Gdybyście mieli Państwo potrzebę rozmowy w sprawach dotyczących Waszych dzieci zachęcamy do kontaktu z nami, szczególnie w sprawach dla Państwa trudnych i wymagających wsparcia, porady, konsultacji. Jesteśmy dostępne poprzez komunikator na i-dzienniku oraz kontakt mailowy i telefoniczny (nasze numery telefonu mogą Państwo uzyskać po wcześniejszym kontakcie z nami za pomocą poczty elektronicznej lub i-dziennika).
Nasze adresy mailowe:
Pedagog – izabelajas@sp12.kalisz.pl
Psycholog – martawie@sp12.kalisz.pl
Pozdrawiamy serdecznie. Życzymy dużo siły i wytrwałości.

Pedagog szkolny Izabela Jaśkiewicz,
psycholog szkolny Marta Wiewiórowska

Kochani uczniowie!
Od dłuższego czasu nie możemy się z Wami zobaczyć, porozmawiać, zapytać, co u Was? ….. I nie ukrywamy, że brakuje nam tych spotkań z Wami. Nadal pozostajemy do Waszej dyspozycji.  Zachęcamy do kontaktu z nami przez i-dziennik lub za pośrednictwem maila. Na wszystkie Wasze wiadomości z przyjemnością odpowiemy. A w razie potrzeby skontaktujemy się telefonicznie. Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi osobistego kontaktu, niestety na razie nie jest to możliwe. Gdybyście potrzebowali pomocy, mieli pytania, lub problem prosimy o przesyłanie informacji w formie elektronicznej.
Nasze adresy mailowe:
Pedagog – izabelajas@sp12.kalisz.pl
Psycholog – martawie@sp12.kalisz.pl

Poniżej podajemy ogólnopolskie telefony zaufania, gdzie możecie dzwonić po porady i pomoc.

Pozdrawiamy Was serdecznie, trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie .

Pedagog szkolny Izabela Jaśkiewicz,
psycholog szkolny Marta Wiewiórowska

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Koło szachowe
Ekologia
Accessibility