PostHeaderIcon apel kl. 0-3

W Krainie Zimy i Mrozu

7 lutego odbył się apel podsumowujący I okres nauki dla klas 0-3. Przedstawienie, przypominające zasady bezpiecznych zabaw zimowych podczas ferii, przygotowała klasa 2b pod opieką wychowawcy  pani Joanny Przygodzkiej.

Uczniowie wykazali się zdolnościami aktorskimi i wokalnymi oraz umiejętnością przekazania swojej wiedzy o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu, lodzie, a także w ruchu drogowym w dowcipny i prosty sposób.
Występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Na apelu wręczono również dyplomy uczniom, którzy osiągnęli największe sukcesy w nauce w I okresie roku szkolnego 2017/2018.

Nagrodzonym osobom jeszcze raz gratulujemy.

Przygotowała – p. Joanna Przygodzka

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Opcje dostępności strony