PostHeaderIcon konkurs

IX Konkurs Kolęd i Pastorałek

23 stycznia 2018 w Szkole Podstawowej nr 12 w Kaliszu odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod honorowym patronatem Grzegorza Sapińskiego Prezydenta Miasta Kalisza. Na uroczystość przybyli naczelnik Wydziału Edukacji, pan Mariusz Witczak, przewodniczący Rady Miasta Kalisza, Andrzej Plichta, Regina Małecka, wieloletnia nauczycielka i dyrektorka naszej szkoły, była radna Miasta Kalisza oraz Róża Krawczyk, przewodnicząca Rady Rodziców SP 12.


Od początku istnienia konkursu organizowany on jest przez dwie nauczycielki naszej szkoły – panią Krystynę Witasiak i panią Beatę Galant.


Informacje o uczestnikach i zwycięzcach w zakładce „Wydarzenia-Konkursy”.

 

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Opcje dostępności strony