PostHeaderIcon rekrutacja 2017/2018

do Szkoły Podstawowej Nr 12
i Oddziału Przedszkolnego
w Kaliszu przy ulicy Długosza 14

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 12 Kaliszu informuje, iż:

Nabór do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2017/2018 odbywać się będzie poprzez elektroniczną platformę udostępnioną dla rodziców/ prawnych opiekunów pod adresami:

dla kandydatów do pierwszej klasy
Szkoły Podstawowej nr 12:

dla kandydatów do oddziału przedszkolnego
w Szkole Podstawowej nr 12:

Za pomocą ww. stron możecie Państwo poznać ofertę edukacyjną oraz wypełnić wniosek o przyjęcie Waszego dziecka do oddziału przedszkolnego bądź pierwszej klasy. Po zakończeniu rekrutacji, także na ww. stronach sprawdzicie Państwo, do której placówki zostało przyjęte Wasze dziecko.

UWAGA: Jednak po wypełnieniu elektronicznym zgłoszenia istnieje konieczność wydrukowania wniosku wraz z załącznikami, podpisania ich i dostarczenia do wybranej placówki (tylko pierwszej preferencji).

Wniosek niewydrukowany i niepodpisany przez Rodzica/ Prawnego opiekuna  nie bierze udziału w REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2017/2018.

WAŻNIEJSZE TERMINY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

? W terminie od 24 do 28 KWIETNIA 2017 r. należy złożyć wypełniony wniosek zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 12.
? W terminie od 03 kwietnia 2017 r. do 14 kwietnia 2017 r. Rodzice składają wypełnioną deklarację kontynuacji pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym. Rodzice, którzy nie złożą w tym terminie deklaracji, będą mogli zgłosić dziecko do innego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

? W terminie od 03 do 21 KWIETNIA 2017 r. należy złożyć wypełniony wniosek  zgłoszenia o przyjęcie do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/18.
? W terminie od 24 do 28 KWIETNIA 2017 r. należy złożyć wypełniony wniosek zgłoszenia przez kandydatów pragnących rozpocząć naukę w Naszej Szkole a są spoza obwodu.