PostHeaderIcon apel

Stacja – FERIE

W ostatnim dniu nauki przed rozpoczęciem przerwy zimowej uczniowie wraz z wychowawcami zebrali się na sali gimnastycznej, by wysłuchać podsumowania I okresu szkolnych zmagań. Samorząd Uczniowski w szkolnym Teleexpresie przedstawili najważniejsze statystyki zebrane z całego I okresu roku szkolnego 2016/2017. Mogliśmy poznać uczniów z najwyższą średnią ocen w szkole:

100% frekwencją:

oraz dowiedzieć się, które klasy spóźniały się najwięcej, a które najmniej itp. Przedstawiciele SU przypomnieli uczniom podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych.

Podczas apelu wręczono także dyplomy i nagrody za szkolny konkurs dla kl. IV „Moja przygoda z Pinokiem”.
I miejsce w konkursie zajęła – Paulina Michalak z kl. 4b
II miejsce – Miłosz Wanat z kl. 4a
III miejsce – Julia Kaźmierczak z kl. 4b

Na zakończenie z okazji Dnia koszuli w kratę wszystkie osoby w tym ubraniu zrobiły sobie wspólne zdjęcie