PostHeaderIcon relacja

Szczęśliwe zwierzaki

?Kochamy zwierzaki? to tytuł listopadowej  akcji przeprowadzonej w naszej szkole.  Uczniowie zebrali wiele kilogramów suchej karmy, konserw z jedzeniem, zabawek i kocyków dla zwierząt z kaliskiego schroniska. Wykazali się dużą empatią i wrażliwością na los pozbawionych domów, opuszczonych, często z traumatycznymi przeżyciami psów czy kotów. 
1 grudnia dary zostały przewiezione  do czworonożnych odbiorców. Dyrekcja schroniska  przekazała serdeczne podziękowania dla uczestników akcji, ale najbardziej  ucieszyli  się z podarunków mieszkańcy schroniska.  

Organizatorki akcji ? A. Dobosz-Stradomska i  A. Jarmuszczak serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym uczniom.

20161201_111751

przygotowała – p. Anna Jarmuszczak

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility