PostHeaderIcon relacja

Zabawa andrzejkowa

Zgodnie z tradycją w wigilię imienin św. Andrzeja wszystkie panny spotykały się, by wywróżyć sobie przyszłość (a przede wszystkim rychłe zamążpójście). Obecnie zabawa andrzejkowa ma charakter żartobliwy i dotyczy już nie tylko dziewcząt, ale także chłopców.
Taki andrzejkowy bal połączony z najbardziej znanymi wróżbami odbył się w naszej szkole właśnie w dzień poprzedzający imieniny św. Andrzeja Apostoła, czyli 29 listopada 2016r. W balu uczestniczyli uczniowie klas I-VI oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Wszyscy bawili się doskonale, co widać na poniższych zdjęciach.

img_2929img_2932  img_2943 img_2945 img_2949 img_2951

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk
Zdjęcia – p. Łukasz Strzelczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony