PostHeaderIcon biblioteka

Dzień Pluszowego Misia

W piątek przypadał Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała dla uczniów liczne atrakcje. W dniu święta uczniowie przyszli do szkoły w „misiowych strojach”. Tradycyjnie, bez względnie na wiek, w tym dniu każdy mógł przynieść do szkoły swojego ulubionego misia i przytulać się do niego bez ograniczeń.
Na Święto Misia dzieci ze szkolnej świetlicy przygotowały piękny plakat-tort. W piątek wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w zabawach przygotowanych przez bibliotekę szkolną. Na przerwach czekał na nich slalom z misiem, przysiady z książką, malowanie misiów z zawiązanymi oczami i in. W bibliotece odbywały się także spotkania z uczniami klas młodszych, podczas których miały miejsce pogadanki o bajkowych misiach.

dzien-misia-kl-1a konkursy-przygotowane-przez-biblioteke-szkolna pogadanki-o-bajkowych-misiach przysiady-z-ksiazka slalom-z-misiem tort-na-misiowe-swieto-od-dzieci-ze-swietlicy-szkolnej uczennica-ze-swoim-ulubiencem-misiem uczeń w stroju misia

Przygotowała – Agnieszka Giernalczyk

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony