PostHeaderIcon konkurs

Dobre wychowanie

Dobre wychowanie, to nie tylko temat tygodnia w świetlicy, to proces, w którym szkoła w różnych formach wspiera rodziców na co dzień. W świetlicy wychowankowie mają okazję wyróżnić się wzorowym zachowaniem w całorocznym konkursie ?Wzorowy Świetlik?.

W listopadzie br. wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs na wiersz lub rymowankę na temat dobrego wychowania. Wielu uczniów z klas 1-3 próbowało swoich sił w tej kategorii. Nagrodzonych zostało 7 prac:

I miejsce      – Zoja Młynek (kl. 3d)

II miejsce     – Lena Mlącka (kl. 2c)

III miejsce   – Kacper Pazera (kl. 2a)

Wyróżnienia otrzymali:

– Oktavia Furmańczyk (kl. 2a)

– Martyna Grzesiak (kl.2a)

– Łukasz Wrzosek (kl.3d)

– Tomasz Wrzosek (kl.3d)

Zilustrowane rymowanki zostały zaprezentowane na wspólnym plakacie, a uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i  nagrody. Gratulujemy!

laureaci-konkursu-na-wiersz-lub-rymowanke-na-temat-dobrego-wychowania

Przygotowała – p. Alicja Kubiak

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony