PostHeaderIcon relacja

Wizyta przedszkolaków

W ubiegłym tygodniu odwiedzili nas niezwykli goście. Wraz z opiekunami przybyła do naszej szkoły grupa dzieci z Przedszkola „Stokrotka” w Kaliszu.
Maluszki zwiedzały sale lekcyjne, w tym komputerową, odwiedziły dzieci w świetlicy szkolnej, obejrzały bibliotekę i czytelnię, a pani bibliotekarka opowiedziała im o pracy i zadaniach, jakie spełnia biblioteka w szkole. Dalej dzieci powędrowały na salę gimnastyczną, gdzie uczestniczyły w krótkich zajęciach, a w drodze powrotnej, w swoim gabinecie czekała na nich… pani stomatolog. Przedszkolaki odważnie siadały na fotelu dentystycznym, a na koniec zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z panią stomatolog.
Mamy nadzieję, że dzieci i opiekunowie byli zadowoleni z wizyty w naszej szle, więc mówimy doo..zoo..baa..czee..niaa!

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk
Zdjęcia – p. Ewa Pisula

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

USER COMMENTS

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony