PostHeaderIcon konkurs

Nagrody i wyróżnienia w EkoKonkursie

22 kwietnia 2016r. uczniowie  naszej  szkoły  wzięli udział  w obchodach  Dnia   Ziemi   w   Ośrodku   Kultury   Leśnej   w Gołuchowie.
W  czasie   uroczystości   odbyło   się   wręczenie   nagród   za udział w konkursach międzyszkolnych.
Uczennica   kl.  6b    Aleksandra   Stasiak  zajęła   III  miejsce  w  konkursie   fotograficznym  pt.  „Aktywność   ruchowa   w naturalnym środowisku”, a uczennica kl. 6a – Martyna  Wanat   wyróżnienie   za   udział   w   części   plastycznej   VII edycji EkoKonkursu organizowanego przez Gimnazjum nr 2 w Kaliszu. Reprezentacja naszej szkoły otrzymała wyróżnienie w konkursie ekologicznym pod hasłem  „Ekosport – sposób  na   zdrowie”.   Wzięliśmy   też   udział   w Rajdzie Ekologicznym „Pod drzewami”.

CAM00115 CAM00116 CAM00119 CAM00121 CAM00124 CAM00125

– przygotowała – p. Ewa Jasińska

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony