PostHeaderIcon informacja

Warsztaty dla rodziców

Pedagog  szkolny  Izabela  Jaśkiewicz  serdecznie  zaprasza  na  warsztaty   wychowawcze  dla   rodziców   ?Jak   kochać   i wymagać?, które odbędą się w dniach 23, 24 maja 2016r. w  godzinach  15:30 ? 17:30  w  Szkole  Podstawowej  nr 12  w Kaliszu. Zapisy na warsztaty przyjmuje pedagog.
Spotkania będą miały charakter warsztatowy. Warsztaty będą bezpłatne i zostaną przeprowadzone przez pedagoga szkolnego Izabelę Jaśkiewicz. Przewidywana tematyka warsztatów: style wychowania, postawy wychowawcze, umiejętne stawiania granic, konsekwencja w wychowaniu, skuteczne nagradzanie i karanie dziecka, uczucia dziecka, konstruktywna współpraca i współdziałanie z dzieckiem, aktywne słuchanie.

Zaprasza – pedagog szkolny – p. Izabela Jaśkiewicz

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony