PostHeaderIcon apel

Uczniowie o ekologii

Dnia 22 kwietnia  podczas apelu dla klas I-III klasa 2 b przedstawiła program artystyczny poświęcony działaniom  proekologicznym.  Celem tego występu było  przypomnienie o potrzebie ochrony naszej planety. Wskazane były sposoby do zastosowania na co dzień: szanowanie roślin i zwierząt w ich naturalnym środowisku oraz segregowania odpadów.
Podczas apelu zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczestników i laureatów wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego: ?Kwiaty i zwierzęta polskich łąk?. Laureaci będą reprezentowali szkołę w konkursie międzyszkolnym. Wśród nich będą: Agnieszka Woźniak kl. 2b, Julia Kiełtyka kl. 2b, Paulina Michalak kl. 3b.

SAM_2349 SAM_2350

przygotowała – p. Renata Ossowska

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony