PostHeaderIcon konkurs plastyczny

Chrońmy nasze dane osobowe

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu zaprasza uczniów kl. I-III oraz IV-VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym w ramach Dnia Ochrony Danych Osobowych. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej techniką kolażu płaskiego na temat związany z hasłem konkursu. Uczniowie kl. I-III mają do przygotowania plakat ?Znam i chronię swoje dane osobowe”, natomiast uczniowie kl. IV-VI – plakat ?Jestem bezpieczny w sieci?. Praca plastyczna powinna być wykonana na papierze o wymiarach A3 (297mm x 420mm). Jeden uczestnik konkursu może przygotować tylko jedną pracę. Prace należy przygotować i dostarczyć do organizatora do 5 lutego 2016r.

Poniżej do pobrania dokładny regulamin konkursu, zgoda na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie danych osobowych oraz lista uczestników konkursu:
regulamin konkursu plastycznego
oświadczenie
lista uczestników konkursu

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony