PostHeaderIcon happening

Przeciwko dopalaczom

19.05.2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pikiecie przed jednym z ze sklepów z dopalaczami, który zlokalizowany jest w okolicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaliszu. Happening, w którym uczestniczyli również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kaliszu, Zespołu Szkół Samochodowych, Gastronomika i IV Liceum Ogólnokształcącego miał na celu zwrócić uwagę na problem dopalaczy w mieście. Uczniowie przeszli wokół targowiska przy ulicy 3-go Maja, gdzie w jednym z pawilonów mieści się sklep z dopalaczami. Młodzież niosła m.in. transparenty informujące o szkodliwości dopalaczy oraz narkotyków. W organizacje happeningu włączyli się również przedstawiciele kaliskiej policji.
018 019 024 027

 

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony