PostHeaderIcon finaliści Szkolnego Konkursu Wiedzy o Kaliszu

Coraz bliżsi zwycięstwa

Do finału Szkolnego Konkursu Wiedzy o Kaliszu przechodzą uczniowie, którzy w II etapie uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia tj. 16-20punktów. Do tej pory uczestnicy konkursu rozwiązywali testy na poziomie poszczególnych klas. W finale będą ustnie odpowiadali przed komisją konkursową na wylosowane pytania. Tutaj oprócz wiedzy przyda się też odrobina szczęścia, której każdemu z finalistów życzymy! Gratulacje natomiast należą się także tym, którym nie udało się dostać do III etapu. Jesteśmy dumni z Waszej wiedzy na temat naszego miasta i wierzymy, że za rok spotkamy się w finale!

Listę kandydatów znajdziecie w zakładce „Wydarzenia-kl.0-III”  oraz „Wydarzenia-kl.IV-VI”

Finał konkursu odbędzie się 21 maja w czytelni o godzinie:
– kl. I-III – 8.00
– kl. IV-VI – 9.50

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony