PostHeaderIcon Festiwal

Festiwal nauki i sztuki

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w minioną środę (15.04.) w warsztatach prowadzonych przez studentów WPA UAM w Kaliszu zorganizowanych w ramach „FESTIWALU NAUKI I SZTUKI”.

Podczas tego wydarzenia wręczone zostały nagrody dla wybitnie uzdolnionych studentów, którzy swoje prace przygotowywali przez wiele miesięcy, a wyniki ich starań można oglądać w hollu uczelni. Laureaci odebrali nagrody i gratulacje z rąk dziekana swojej uczelni oraz Prezydenta Miasta Kalisza – Grzegorza Sapińskiego.

Dla odwiedzających przygotowano liczne atrakcje – lepienie z gliny, malowanie farbami muralu, krojenie i obrabianie szkiełek na biżuterię, warsztaty rysunku, wyplatania kubeczków, stylizacji i projektowania mody. Na koniec wszyscy obejrzeli pokaz mody przygotowany przez studentów UAM Kalisz.