PostHeaderIcon Z obserwacji przyrody

Kwitną żonkile

W drodze do szkoły możemy już obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Temperatury powietrza są coraz wyższe, słoneczko pięknie świeci nam w okienka przez co jesteśmy w lepszych nastrojach i pełni radości do działania.

Zmiany obserwujemy nie tylko w zachowaniach ludzi, ale także w przyrodzie, która po zimie budzi się do życia. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji pospacerować po parku czy lesie proponujemy obszary zielone wokół szkoły. Zwróćcie uwagę zwłaszcza na trawniki przed wejściem głównym do szkoły.

W październiku uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami, Panią Dyrektor oraz ks. Włodzimierzem Guzikiem – proboszczem parafii pw. Bł. Matki Teresy z Kalkuty zasadzili żonkile. Mieli wtedy nadzieję, że się przyjmą i pięknie zakwitną na wiosnę. Wszystko wskazuje, że będzie pięknie.

SAM_1675 SAM_1676 SAM_1677 SAM_1679

Obserwujcie razem z nami ich przemianę!

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Rodo
Accessibility