PostHeaderIcon 2C i O2 W ZOO SAFARI

Dnia 27.05.2014 r tj. wtorek dzieci z klasy 2C i 02 z wychowawczyniami p. Elżbietą Pasik i p. Ewą Szymczak odbyły wycieczkę do ogrodu zoologicznego Zoo Safari w Borysewie. To wyjątkowe miejsce w centralnej Polsce , gdzie dzieci podziwiały najgroźniejsze drapieżniki z całego świata. Zwiedzając pieszo pod okiem przewodnika uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych i najważniejszych informacji nt. zwierząt tam będących. W Mini Zoo dzieci mogły w sposób naturalny , poprzez bliskość mieć możliwość zabawy z łagodnymi zwierzątkami np. kózkami , owieczkami , alpakami , osiołkami i królikami. Ponadto mogły przejechać się na kucykach oraz karmić zwierzątka. Kolejną atrakcją szczególnie upodobaną przez najmłodszych była Figlarnia-znajdująca się w Kompleksie Namiotów Sferycznych .Dzieci mogły skakaćna trampolinie , zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód  czy dmuchaną dziewięciometrową zjeżdżalnią , a także zanurkować w basenie z piłeczkami, przejść przez dmuchaną gąsiennicę . W Zoo Safari dzieci skorzystały także z zajęć edukacyjnych , gdzie największe wrażenie wywołały jednak żywe zwierzęta towarzyszące na zajęciach. Oto kilka zdjęć ze wspólnych i niezapomnianych wrażeń z pobytu w Zoo:J red. Elżbieta Pasik

Klasa 2c w Safari ZOO w Borysewie  Klasa 2c  Bawiliśmy się świetnieKarmienie zwierząt  Wspólne karmienie zwierząt    Aż smutno odjeżdzać!!!

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony