PostHeaderIcon Dzień Sportu w klasach młodszych

29 maja 2014 r tj. czwartek odbył się Dzień Sportu połączony z Tygodniem Europejczyka. Uczniowie klas 1-3 brali aktywny udział w zmaganiach sportowych , a konkretnie w zabawach i grach ruchowych charakterystycznych dla poszczególnych krajów z Unii Europejskiej: Portugalia ?Połowy ryb? , Holandia ?Sadzenie tulipanów? , Dania ?Przenoszenie klocków i budowanie wieży? , Włochy ? Rejs gondolą? , Niemcy ?Wyścig taczek? , Hiszpania ?Przeciąganie liny? , Irlandia ?Stonoga? , Czechy ?Kret-czołganie w tunelu?. Po ćwiczeniach wszystkie dzieci w swoich klasach pod kierunkiem wychowawców robiły owocowe przysmaki: szaszłyki , sałatki , koktajle , soki , które wspólnie degustowały po ciężkich fizycznych wysiłkach. red. Ewa Pisula i Elżbieta Pasik

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE DNIA SPORTU UROCZYSTE ROZPOCZĘCIEWYSTĘPY UCZNIÓW KLAS 2 ZMAGANIA KLAS I-IIIZMAGANIA KLASZDROWO SIĘ ODŻYWIAMY

KLASA 3B PRZYGOTOWUJE SMACZNĄ SAŁATKĘPRZYGOTOWUJEMY POSIŁEK SPORTOWCÓWKLASA 2C

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony