PostHeaderIcon Dzień Krawata i Muszki

Już po raz drugi obchodziliśmy Dzień Krawata i Muszki.

W związku z tym, Samorządzik zaprosił społeczność uczniowską do wspólnej zabawy. W ubiegły piątek ? 7 marca sekcja porządkowa Samorządziku dokonała kontroli ?obowiązkowych? w tym dniu krawatów i muszek.

Z tej okazji dzieci pojawiły się w szkole w krawatach lub muszkach.

Ogłoszony wcześniej Dzień Krawata i Muszki był wydarzeniem, polegającym na tym, że każdy uczeń  powinien pojawić się w szkole ubrany w krawat lub muszkę. Widok szkoły pełnej dzieci poubieranych w krawaty i muszki robiły niezapomniane wrażenie. Wielu uczniów  szkoły przyłączyło się do wspólnej zabawy z klas młodszych. Na zdjęciach staraliśmy się utrwalić najciekawsze krawaty oraz pokazać, jak pięknie wyglądają uczniowie w takim ?odświętnym wydaniu?. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy!

red. Elżbieta Pasik

Muszki -krawaty wystąp  Na korytarzu jest wesoło    Patrzymy i podziwiamy....                           To my 2c - Kopia

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony