PostHeaderIcon sprawdzian szóstoklasisty

Już po sprawdzianie!

Dziś w całej Polsce wielki sprawdzian szóstoklasistów. Uczniowie naszej szkoły również przystąpili do pierwszego w ich życiu tak ważnego egzaminu wiedzy ogólnej.sprawdzian szóstoklasisty 001 sprawdzian szóstoklasisty 004 sprawdzian szóstoklasisty 005 sprawdzian szóstoklasisty 006 sprawdzian szóstoklasisty 008 sprawdzian szóstoklasisty 010 sprawdzian szóstoklasisty 013 sprawdzian szóstoklasisty 014 sprawdzian szóstoklasisty 015 sprawdzian szóstoklasisty 017

Test dobiegł końca, uczniowie opuścili sale i dzielili się wrażeniami. Opowiadali, że w arkuszach było pięć zadań otwartych z matematyki, znalazły się też zadania z historii i przyrody.

W części humanistycznej uczniowie wykonywali polecenia do wiersza Józefa Ratajczaka oraz fragmentu tekstu Marii Nagajowej „Sztuka dobrego pisania i mówienie”. Na koniec należało napisać list, w którym zachęcano do przeczytania wybranej przez siebie książki.

Dzieci wyszły z mieszanymi odczuciami ? jedni byli zadowoleni, inni uznali sprawdzian za trudny. Jednak wyniki poznamy dopiero pod koniec roku szkolnego.

Leave a Reply

Dziennik elektroniczny
Opcje dostępności strony