Zabawa i integracja na Dzień Chłopaka

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, samochód i tekst

1 października 2024r. uczniowie klasy 5b wraz z wychowawcą świętowali Dzień Chłopaka w ZAPP LaserTag w Kaliszu, gdzie zagrali w laserowego paintballa. Miejscem pojedynku była arena, na której znajduje się labirynt w galaktycznym stylu wzbogacony efektami specjalnymi: mgłą, światłami oraz muzyką. Po każdej rundzie uczniowie uzyskiwali statystyki wszystkich graczy z rozegranej gry oraz ranking.  Podczas przerwy w grze uczniowie zjedli pizze, a na koniec najlepsi gracze otrzymali vouchery w nagrodę za wysokie wyniki.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 15 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, flipper i tekst

Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Dla większości było to pierwsze doświadczenie z taką formą rozrywki, dlatego też wszyscy byli bardzo podekscyto-wani radości nie było końca!

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób i tekst