PostHeaderIcon ważne

Wsparcie w kryzysie psychicznym

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Jeśli przeżywasz trudności myślisz odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych: 800 70 2222 CAŁODOBOWY Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w ryzysie psychicznym 800 12 12 12 CAŁODOBOWY Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 116 111 CAŁODOBOWY Telefon Zaufania dla Dzieci Młodzieży 116 123 CAŁODOBOWY Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych 112 Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia zdrowia życia Inne numery telefonów pomocowych znajdziesz na stronach: www.zapobiegajmysamobojstwom.pl www.zwj./zeoletenenen.coc www.pokonackryzys.pl Ministerstwo Zdrowia Zadanie realizowane: NPZ srodków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025, finansowane przez Ministra Zdrowia. Ψ”