PostHeaderIcon SU

DZIEŃ KRAWATA I MUSZKI
CZYLI OBCHODY DNIA CHŁOPAKA

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Piękny krawat, mucha nowa,
elegancji zawsze doda!

Dzień Chłopaka to święto męskiej części naszej społeczności szkolnej.  Każda klasa obchodziła je indywidualnie, ale Samorząd Uczniowski nie zapomniał o naszych szkolnych mężczyznach.  Uczniowie musieli zadbać o to, aby głównym elementem  ich stroju  była mucha lub krawat. Jak zawsze do akcji włączyła się spora liczba uczniów. Korytarz szkolny rozświetlił się całą feerią barw, kształtów krawatów i much. Było wesoło, a o to właśnie chodzi!
Na każdego chłopca czekał także słodki drobiazg, za który dziękujemy Radzie Rodziców. To był bardzo miły dzień. Doceniamy zaangażowanie wszystkich, którzy włączyli się do wspólnej zabawy! Męskiej części naszej Szkoły jeszcze raz życzymy sukcesów w życiu, dużo uśmiechów i wiele radości!

Może być zdjęciem przedstawiającym 23 osoby i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób