PostHeaderIcon ogłoszenie

SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW

Oficjalnie rozpoczynamy akcję SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW #3!Gorąco prosimy o zbieranie Talenciaków dla naszej szkoły!

Zasady są proste: za zakupy w sklepach Lidl Polska, klienci otrzymują Talenciaki, które będą mogli przekazać naszej szkole. Im więcej Talenciaków, tym więcej atrakcyjnych pomocy edukacyjnych będziemy mogli wybrać.

TALENCIAKI można przekazać na trzy sposoby:

– przypisując kupon internetowo na stronie https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/48568
– skanując kod QR, który się znajduje na kuponie
– przynieść kupon do szkoły i wrzucić go do specjalnego pudełka – pudełko znajduje się przy wejściu do szkoły oraz na każdym Pietrze na parapecie.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „NASZA SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ w AKCJI LIDL SZKOŁY pełne TALENTÓW3 Pomóż nam zbierać Talenciaki! Wejdź na www.lidl www.lidl.pl/szkoly i sprawdź, jak wesprzeć naszą szkołę! iDE iregulamin dgulamin Szczegóły www www.lidi.pl/szkoly dostepne keji SZKOŁY petne, TALENTÓW”

Dziękujemy bardzo za wsparcie przy poprzednich edycjach!!!