Niech żyje bal!

W piątkowe popołudnie uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 12 w Kaliszu bawili się na tradycyjnym Balu Ósmoklasistów. Impreza odbyła się w restauracji „Pod Orzechami”, a jej organizatorami byli rodzice uczniów kl. 8.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza, który oklaskiwali nauczyciele i rodzice uczniów. Dyrektor SP 12, p. Marcin Urbaniak, podkreślił, że to ważne wydarzenie w życiu szkolnym, które uczniowie będą długo wspominać. Ciepłe słowa do ósmoklasistów skierowały także p. Małgorzata Gałczyńska i p. Jadwiga Haraś, które przez niemal cały okres nauki tych uczniów kierowały naszą placówką. Mijając na korytarzu, zawsze pamiętały imiona uczniów, a teraz życzyły im trafnego wyboru nowej szkoły i dalszych sukcesów edukacyjnych.

To wyjątkowe, piątkowe wydarzenie z pewnością pozostawiło piękne wspomnienia w sercach uczniów, rodziców i nauczycieli.

Film dostępny po kliknięciu w link: https://www.facebook.com/sp12.kalisz/videos/3736905553304805/?locale=pl_PL

Drodzy Ósmoklasiści,
stajecie na rozstaju dróg, każdy z Was w różne strony pójdzie, ale wierzymy, że gdziekolwiek będziecie – nasza szkoła i przyjaciele w Waszych sercach zostaną na zawsze.
Powodzenia!

Przygotowała – p. Agnieszka Giernalczyk