Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Dziecięcy Dzień Sportu

6 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Głównym celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności ruchowej, integrowanie się klas, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacenie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.
Dzieci z klas I-III pod opieką swoich wychowawczyń miały szansę wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach, przygotowywały pyszne, owocowe potrawy oraz przygotowały plakaty promujące aktywny i zdrowy styl życia.
Na zakończenie wszystkie dzieci klas 1-3 razem z wychowawcami uczestniczyli w uroczystym zakończeniu, na którym na ręce przewodniczących klas wręczono dyplomy oraz odbył się pokaz grupy akrobatycznej pod opieką pani Małgorzaty Kamińskiej. Dużo pozytywnych emocji wzbudził występ Świetlików pod opieką pani Katarzyny Pawlak.

Cała fotorelacja oraz filmiki z pokazu akrobatycznego
do zobaczenia na naszym Fb https://www.facebook.com/sp12.kalisz?locale=pl_PL

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility