Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH
DO WESTERNLANDU

We wtorek 21 maja uczniowie klasy 1a i 1b pojechali na wycieczkę do Józefowa koło Chocza. Celem wycieczki było zwiedzenie wioski indiańskiej, zapoznanie się z kulturą Indian.
Uczniowie na kilka godzin przenieśli się w świat Dzikiego Zachodu minionej epoki. Dzieci oglądały oryginalne tipi, stroje, narzędzia codziennego użytku, osadę traperów oraz wysłuchały opowieści trapera o poszukiwaniu złota. Ponadto byli z wizytą u szeryfa, pokonywali indiański tor przeszkód, zdobywali sprawności indiańskie, ujeżdżali dzikiego byka i doili dzikie krowy. Następnie zjeżdżali na ogromnej, dmuchanej zjeżdżalni. Między tymi zajęciami odpoczywali i posilali się przy grillu.
Na koniec dnia zrobili zakupy indiańskich pamiątek. Po całym dniu przygód, radośni i pełni wrażeń wrócili do domu.

Przygotowała – p. Elżbieta Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility