Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon kl. I-III

Ogólnopolski Sprawdzian
Kompetencji Trzecioklasisty

Dziś, 9 maja 2024, uczniowie klas 3. przystąpili do swojego pierwszego, poważnego sprawdzianu, czyli do Ogólno-polskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty, tzw. trzecioteściku, który zamyka pierwszy etap edukacyjny uczniów.
Jego celem jest dostarczenie informacji na temat poziomu wiadomości i umiejętności, które uczniowie zdobyli w ciągu pierwszych trzech lat nauki.
Sprawdzian rozpoczęliśmy obejrzeniem filmu o charakterze terapeutycznym, który miał za zadanie zniwelować niepokój uczniów wywołany egzaminem i odpowiednio przygotować ich do pisania.
Po zapoznaniu się z harmonogramem sprawdzianu uczniowie przystąpili do pisania. Na koniec dnia okazało się, że wcale nie był on trudny, a uczniowie są pełni optymizmu o wyniki swo-jego pierwszego sprawdzianu.

Przygotowała – p. Bogna Foluszna

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility