Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon SU

Dzień bez plecaka!

22 marca 2024r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „DZIEŃ BEZ PLECAKA” (No backpack day). Tego dnia należało zamienić tradycyjny plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki itp. Dziękujemy za tak kreatywne pomysły. Jesteście WSPANIALI i mega pomysłowi. 
Na szkolnych korytarzach można było zobaczyć przybory szkolne i książki w… koszach, regałach, workach św. Mikołaja, śpiworze, poszewkach od poduszek, wiadrach, transporterach czy nawet w wózku dla lalek lub suszarce na pranie. I wielu innych… Sami zobaczcie.
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii:

Opiekunowie SU dziękują za tak liczny udział w szkolnej zabawie.

p. J. Biernat, p. M. Kaczkowska, p. E. Pasik

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility