Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Pierwszy Dzień Wiosny na Uniwersytecie

21 marca 2024 r. uczniowie klas 2a, 2b, 5a pod opieką pani Anny Dobosz-Sadomskiej, pani Joanny Przygodzkiej, pani Agnieszki Giernalczyk i pana Łukasza Strzelczyka wzięli udział w niesamowitym wydarzeniu.
Na Kampusie Uniwersytetu Kaliskiego odbył się I Kaliski Festiwal Nauki. Uczniowie poszerzali swoją wiedzę i rozwijali zainteresowania w trzech strefach naukowym. W każdej z tych stref na dzieci czekały niezliczone atrakcje takie jak: VR, symulatory, energorowery, magiczne mikstury chemiczne, roboty, drukarki 3D, prezentacja nakrycia stołu, gry oraz zabawy edukacyjne i wiele innych.  

Nasi nauczyciele poprowadzili także dla zainteresowanych gości warsztaty teatralne (p. Magdalena Kaczkowska) oraz przeprowadzili Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza (p. Marcin Urbaniak).

Udało nam się również zdobyć pamiątkowe zdjęcie
z Prezydentem Miasta Kalisza panem Krystianem Kinastowskim
i z Wiceprezydentem Miasta Kalisza – panem Grzegorzem Kulawinkiem.Czekamy na kolejną edycję Kaliskiego Festiwalu Nauki 🙂

Przygotował – p. Łukasz Strzelczyk

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility