Szukaj
Archiwum

PostHeaderIcon relacja

Recytatorskie doświadczenie

16 marca Aleksandra Krzykacz z klasy 5b reprezentowała szkołę podczas konkursu recytatorskiego Zabawa z poezją.
Ten międzyszkolny konkurs, który cieszy się dużym zaintereso-waniem, zorganizował MDK w Kaliszu. Ola, pod opieką pani Magdaleny Kaczkowskiej, przygotowała dwa wiersze, a zapre-zentowała swoje umiejętności w utworze Juliana Tuwima Ptasie radio.
Nasza uczennica miała trudne zadanie, gdyż rywalizowała z ucz-niami klas 4-8. Wiersz, który recytowała należy do kanonu języ-kowych łamańców i nie każdy byłby w stanie nauczyć się go na pamięć. Tym większe brawa dla Oli. Chociaż nie udało jej się stanąć na podium, to zdobyte doświadczenie na pewno przyczyni się do sukcesów w kolejnych latach.

Przygotowała – p. Magdalena Kaczkowska

Leave a Reply

Dziennik – logowanie
Rodo
Deklaracja dostępności
Ekologia
Accessibility